Poštovani roditelji i naši dragi učenici! Nastava u novoj školskoj godini počinje 7. rujna 2020. godine, a u školske klupe vraćamo se na nešto drugačiji i oprezniji način. Ministarstvo obrazovanja donijelo je detaljne upute o načinu organiziranja i izvođenja nastave na početku ove školske godine, kao i obvezama i protokolu ponašanja svih sudionika odgojno-obrazovnog procesa, koje vam ovim putem u cijelosti prenosimo. U nadi da ćemo svi u dobrom zdravlju započeti novu školsku godinu i svojim trudom i zalaganjem za očuvanje istog iz dana u dan zajednički prevazilaziti izazove koje nam je epidemija koronavirusa postavila u školsko okruženje, učenicima, njihovim roditeljima i djelatnicima škole želimo sretan početak 2020./2021. školske godine!

Ravnateljica školeAna Laštro

Upute-Ministarstva-za-pocetak-nove-skolske-godine