Prijavu djece za upis u 1. razred osnovne škole mogu podnijeti roditelji/skrbnici djece svakim radnim danom od 6. do 17. travnja 2020. godine na e-mail adresu škole: os.brestovsko1@tel.net.ba ili pozivom na broj: 063/242-879 (Zoran Komšić, tajnik škole). Uz prijavu za upis djeteta u 1. razred trebaju dostaviti i sljedeće podatke:

1. ime i prezime djeteta

2. ime i prezime jednog roditelja/skrbnika

3. kontakt telefon roditelja/skrbnika.

Djeca koja pune 6 godina života do 1. lipnja ove godine smatraju se školskim obveznicima (djeca rođena do 1.6.2014. godine), ali prema preporuci resornog Ministarstva u 1. razred se mogu upisati i djeca koja 6 godina pune do 1. rujna ove godine (djeca rođena do 1.9.2014. godine).

O terminima testiranja prijavljene djece za upis u 1. razred roditelje ćemo naknadno obavijestiti, u nadi što skorijeg rješavanja krize koja nas je zahvatila zbog pandemije korona virusa.

Obrazac Upisnog lista možete preuzeti ovdje.